پیام تبریک رئیس سازمان جهاد دانشگاهی تهران به مناسبت افتخارآفرینی دانشجویان دانشگاه تهران در مسابقات مناظرات ملی دانشجویی

رحیمیان در پی موفقیت دو گروه دانشجویی شرکت کننده در دوازدهمین مناظرات دانشجویی، در پیامی این موفقیت را به دانشجویان شرکت کننده در مسابقات، همکاران معاونت فرهنگی و جهادگران سازمان جهاد دانشگاهی تهران تبریک گفت.
۲۹ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۰:۲۰ کد : ۷۲۷۰۷ فرهنگی
تعداد بازدید:۶۸
رحیمیان در این پیام ضمن تحسین برانگیز بودن این موفقیت دانشجویان دانشگاه تهران، تاکید کرد کسب این موفقیت غرورآفرین که در پی رقابت سخت ۹۰۰ گروه دانشجویی از سراسر کشور به دست آمده است، برای سازمان جهاد دانشگاهی تهران و دانشگاه تهران موجب افتخار و مباهات است.
پیام تبریک رئیس سازمان جهاد دانشگاهی تهران به مناسبت افتخارآفرینی دانشجویان دانشگاه تهران در مسابقات مناظرات ملی دانشجویی

 وی در این پیام افزوده است، دانشجویان در این مسابقات فرهنگی و علمی ثابت کردند که می‌توان در چهارچوب رعایت موازین علمی، اخلاقی و انصاف مناظراتی سالم، سازنده و به دور از هرگونه بد اخلاقی را برگزار کرد.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های ارزشمند دانشجویان عزیزی که در قالب گروه‌های سخن (رتبه اول)، گمنام (رتبه سوم) و آرا  در این مسابقات شرکت کردند، از تلاش جهادگرانه همکاران حوزه معاونت فرهنگی در چند ماه گذشته که ثمره آن پیروزی در مسابقات مناظرات دانشجویی کشوری بود تشکر و قدردانی نمود.

آخرین ویرایش۲۹ خرداد ۱۴۰۳