فردا و به‌صورت برخط،

مسابقه کتابخوانی «داستان رویان» با ۳۵ جایزه ویژه برگزار می‌شود

مسابقه مجازی کتابخوانی «داستان رویان»، فردا چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ با ۳۵ جایزه ویژه برای دانش‌آموزان ،دانشجویان و همه علاقه‌مندان حوزه کتاب و کتابخوانی برگزار می‌شود.
۲۲ خرداد ۱۴۰۳ | ۰۸:۰۸ کد : ۷۲۴۶۲ فرهنگی
تعداد بازدید:۲۷
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، کتاب «داستان رویان»، نوشته محمدعلی زمانیان، را برای مسابقه مجازی کتابخوانی هشت‌بهشت و مطالعه دانشجویان، دانش‌آموزان و همه علاقه‌مندان کتابخوانی با در نظر گرفتن ۳۵ جایزه ویژه شامل ۱ جایزه ۱۰۰ میلیون ریالی، ۴ جایزه ۵۰ میلیون ریالی و ۳۰ جایزه ۱۰ میلیون ریالی انتخاب کرده است.
مسابقه کتابخوانی «داستان رویان» با ۳۵ جایزه ویژه برگزار می‌شود

کتاب «داستان رویان»، روایت فعالیت‌های مرحوم سعید کاظمی آشتیانی در راه تأسیس، تثبیت و پیشرفت پژوهشگاه رویان و خاطرات منتشرنشده‌ از روند شکل‌گیری پژوهشگاهی است که برای نخستین‌بار در ایران، موفق به درمان ناباروری و سلول درمانی و شبیه‌سازی شد.

آزمون این مسابقه روز چهارشنبه 23 خردادماه به‌صورت آنلاین(برخط) از ساعت ۹ تا ۲۴ و از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران به نشانی BookRc.ir برگزار می‌شود.

دانش‌آموزان، دانشجویان و همه علاقه‌مندان حوزه کتاب و کتابخوانی می‌توانند در کانال ایتا مسابقات کتابخوانی هشت‌بهشت به شناسه  FJUTBookRC@ عضو شوند و با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران برای ثبت‌نام و شرکت در مسابقه اقدام کنند.

نسخه چاپی، الکترونیکی و صوتی کتاب در برنامه کاربردی فراکتاب موجود است.

شرکت در این مسابقه برای عموم آزاد است.

 

آخرین ویرایش۲۲ خرداد ۱۴۰۳