«سخن» و «گمنام» برگزیدگان نیمه‌نهایی مناظرات دانشجویی دانشگاه تهران

رقابت نیمه‌نهایی از مرحله دانشگاهی گروه‌های دانشجویی در دوازدهمین دوره مناظرات دانشگاه تهران روز شنبه ۲۸ بهمن‌ماه۱۴۰۲ در مرکز فرهنگی زنده‌یاد دکتر کاظمی آشتیانی واقع در پردیس مرکزی دانشگاه تهران برگزار شد.
۲۹ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۱:۲۵ کد : ۶۸۷۳۶ فرهنگی معاونت فرهنگی
تعداد بازدید:۲۰۷
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، در مناظره نخست از مرحله نیمه‌نهایی تیم سخن با موضع مخالف و تیم آرا با موضع موافق با گزاره «رسانه‌های پیشرفته، یکی از ابزارهای تهاجم فرهنگی هستند» با یکدیگر رقابت کردند که در این مناظره تیم سخن با ارائه استدلال‌های خود بر تیم مقابل فائق و به مرحله دانشگاهی راه یافت.
«سخن» و «گمنام» برگزیدگان نیمه‌نهایی مناظرات دانشجویی دانشگاه تهران

در دومین مناظره از این مرحله تیم رهپویان‌اندیشه با موضع موافق و تیم گمنام با موضع مخالف با گزاره «علت اصلی شکست خصوصی‌سازی در ایران ضعف در نهادسازی بوده است» رقابت کردند که تیم گمنام با موضع مخالف و با ارائه استدلال‌های دانشجویی خود از نظر هیأت داوران تیم برتر شناخته شد.

بدین‌ترتیب، دو گروه سخن و گمنام، با پیروزی بر رقیبان خود راهی مرحله نهایی دانشگاهی شدند که روز سه‌شنبه اول اسفندماه، 1402 در مرکز فرهنگی زنده‌یاد دکتر کاظمی آشتیاتی برگزار می‌شود.

دکتر جمال رحیمیان، رئیس سازمان جهاد دانشگاهی تهران، دکتر محمدمهدی شهبازی، معاون فرهنگی- اجتماعی دانشگاه تهران، دکتر علیرضا خسروی، استاد دانشگاه تهران و سرکار خانم دکتر الهه بهلول‌بندی،عضو هیأت علمی جهاد دانشگاهی این مرحله از مناظرات را داوری کردند.

آخرین ویرایش۲۹ بهمن ۱۴۰۲