سازمان جهاد دانشگاهی تهران برگزار می‌کند

هفدهمین همایش ملی و یازدهمین جشنواره نظام پیشنهادها با هدف بازنگری و توسعه اثربخش در کشور

۲۶ دی ۱۴۰۱ | ۱۴:۰۹ کد : ۵۲۷۰۱ تاپ خبر مطالعات توسعه
تعداد بازدید:۱۵۹
پژوهشکده مطالعات توسعه سازمان جهاد دانشگاهی تهران هفدهمین همایش ملی...
هفدهمین همایش ملی و یازدهمین جشنواره نظام پیشنهادها با هدف بازنگری و توسعه اثربخش در کشور

پژوهشکده مطالعات توسعه سازمان جهاد دانشگاهی تهران هفدهمین همایش ملی و یازدهمین جشنواره نظام پیشنهادها را با همکاری دانشگاه‌ها و مراکز علمی و تحقیقاتی، سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی دولتی و خصوصی پس از 3 سال تأخیر (به‌علت شیوع کرونا) 26 بهمن‌ماه 1401 در محل سازمان حفاظت محیط زیست کشور برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، هدف از برگزاری این همایش «بازنگری و توسعه اثربخشی رویکرد نظام پیشنهادها در کشور» است. پایداری نظام پیشنهادها و توسعه سازمان، تأثیر سیاست‌ها، رویه‌ها و قوانین در اثربخشی نظام پیشنهادها، تأثیر شایستگی کارکنان در بهبود اثربخشی نظام پیشنهادها و تأثیر سبک‌های تفکر در ارتقای اثربخشی نظام پیشنهادها از محورهای این همایش است.

از دیگر محورهای این همایش می‌توان به نظام پیشنهادها و تأثیر مدیریت استعداد در توسعه آن، استراتژی توسعه نظام پیشنهادها و کارکرد آن در توسعه سازمان و نظام پیشنهادها و الگوی حل مسأله اشاره کرد.

دبیرخانه دائمی و ملی نظام پیشنهادات با مصوبه هیئت وزیران در سال 91 در جهاد دانشگاهی تهران راه‌اندازی شد و به‌موجب ماده 20 قانون مدیریت خدمات کشوری، دستگاه‌های اجرایی مکلفند به‌منظور ایجاد انگیزه و افزایش کارآیی و بهره‌مندی از فکر، اندیشه و خلاقیت کارمندان ذی‌ربط سازوکار مناسب برای جلب مشارکت کارمندان و دریافت پیشنهادها و اثرگذاری آن در تصمیم‌گیری‌ها را فراهم کنند.

در یازدهمین جشنواره نظام پیشنهادها هم نفرات برتر بخش جشنواره معرفی و تقدیر می‌شوند علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اینترنتی به نشانی  scce.ir مراجعه و یا با شماره دبیرخانه دائمی و ملی  66977800 -021 داخلی 201 و 202 تماس بگیرند.

کلید واژه ها: جشنواره نظام پیشنهادها پژوهشکده مطالعات توسعه