۱۳۹۸/۰۸/۲۰- ۰۹:۴۵

ضرورت تولید محصولات مناسب فرهنگی در دانشگاه‌ها و برپایی نمایشگاه برای عرضه

سازمان جهاد دانشگاهی تهران و حوزه هنری انقلاب اسلامی، هم‌زمان با سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی تفاهمنامه همکاری امضا کردند

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی تهران به نقل از ایسنا، مجدالدین معلمی، معاون هنری حوزه هنری امروز در جلسه تبادل تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان جهاد دانشگاهی تهران و حوزه هنری انقلاب اسلامی ضمن ابراز خرسندی از توسعه همکاری‌ها، بر دامنه گسترده فعالیت مشترک دو نهاد انقلابی جهاد دانشگاهی و حوزه هنری در حوزه فرهنگی تأکید کرد و افزود: این دو نهاد می‌توانند متقابلاً از ظرفیت‌ها و امکانات یکدیگر استفاده کنند.

وی گفت: دو نهاد جهاد دانشگاهی و حوزه هنری برخاسته از انقلاب هستند و حوزه هنری تاکنون توانسته در موضوعات متعدد فرهنگی، علمی و رسانه‌ای منشأ خیرات فراوانی باشد، درخشش جهاد دانشگاهی هم در موضوعات مختلف علمی، فرهنگی و رسانه‌ای مثال زدنی است و حتی در مواردی توانسته در اوج قله‌ فضای رسانه‌ای باشد که همه این موارد فضای همکاری خوبی را برای ما فراهم می‌کند.

معاون هنری حوزه هنری گفت: این حوزه وظیفه تولید و آموزش به اعضا و علاقه‌مندان در عرصه هنر را برعهده دارد.

معلمی‌با تأکید بر ضرورت تولید محصولات مناسب فرهنگی در دانشگاه‌ها و برپایی نمایشگاه برای عرضه این تولیدات، افزود: چون تولیدات این نهاد تخصصی و حرفه‌ای بوده است، تاکنون برای عرضه آن به سراغ محافل عمومی نرفته‌ایم.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه در حوزه تجسمی و عکس هر ۱۰ روز یک‌بار، خاطرنشان کرد: در دانشگاه‌ها می‌توان محافلی برای نقد و بررسی، شب شعر و نقد کتاب برگزار کرد.